Výroba baru

 

Od roku 2013 do roku 2022 jsem vlastnil a provozoval koktejlový bar. V roce 2016 jsem se rozhodl pro změnu prostor a s ní přišla i změna designu. 

V roce 2016 jsem se rozhodl postavit zcela nový bar, který by reflektoval jasný industriální styl. Koncept tohoto baru byl inspirován kombinací síly oceli a rustikálního charakteru dřeva. Pro konstrukci jsme zvolili ocelové profily, které nejen dodávají barvu a texturu, ale zároveň poskytují robustní rám, na kterém spočívá celý prostor. Tyto profily jsme lakování nezbarvím lakem, čímž jsme podtrhli jejich autentičnost a charakter.

Pro výplň jsme se rozhodli využít stará prkna z podlahy o patro výše. Tyto prkna nejenže přinesla do baru jedinečný rustikální nádech, ale také připomínají historii místa a dodávají mu autentičnost. Každé prkno má svůj vlastní příběh, který teď ožívá v atmosféře baru.

Celkový dojem tohoto baru je jedinečný. Ocel a dřevo se vzájemně doplňují, vytvářejíce prostor, který je zároveň surový a přívětivý. Každý koutek baru je prostoupený atmosférou průmyslového ducha, který oživuje celý prostor a dodává mu osobitý šarm.


 

aaa